O NÁS

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

Na této stránce vám představujeme nabídku naší školy - Školní vzdělávací program, který je vypracován na základě Rámcového vzdělávacího programu pro základní umělecké školy vydaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Ze školního vzdělávacího programu představujeme:

Vyučovací předmět - Komorní hra
Naučit hrát na nástroj, naučit zpívat Vaše děti, to je cílem všech našich pedagogů, ale věřte, děti si najvíce užijí radosti ze své nabyté dovednosti, pokud se mohou zapojit a zahrát, zazpívat v kolektivu. Ve školním roce 2023/2024 nabízíme našim žákům nejen 4. a 5. ročníků, kteří mají komorní hru ve svém studijním plánu, tuto nabídku. Jak pokračovat při vašem zájmu, chtěli byste, aby si Vaše dítě vyzkoušelo?
Stačí napsat na zastupce@zus-pstrossova.cz, vyučující daného souboru, pěveckého sboru, se s vámi zkontaktuje.

Celý text školního vzdělávacího programu